Obóz Stronie Śląskie: Dzień I

Zaczynamy! Zawodnicy z roczników 2005-2008 rozpoczęli obóz sportowy! Punktualnie o godz. 10:00 wyjechaliśmy z Ząbkowic Śląskich, obierając malowniczy kierunek w okolicach Czarnej Góry. Planowo po godz. 11:00 zameldowaliśmy się w pensjonacie, gdzie po złożeniu w recepcji bagaży i sprzętu sportowego, udaliśmy się na spacer w celu zwiedzania miasta. Po krótkim, lecz mroźnym tournee po Stroniu Śląskim trenerzy wraz z zawodnikami wrócili do pensjonatu bogatsi o ważną rzecz- tu w górach ciepło nie będzie! Kolejnym punktem obozowym był podział zawodników na pokoje:

Pokój nr 1: Bartek Długosz, Filip Wilk, Krzysiu Dumanowski

Pokój nr 2: Czarek Kawecki, Bartek Kluba, Mateusz Mądry, Jakub Kuzakowski

Pokój nr 3: Darek Cisak, Adi Kowalczyk, Kamil/Kacper Piasecki, Oski Stachurski

Pokój nr 4: Krzysiu Młyńczak, Mateusz Wójcik, Patryk Tomaszewski, Filip Wyrozumski

Pokój nr 5: Oli Ćwikła, Miłosz Samuel, Kamil Ostaszewski, Robert Dąbkowski, Filip Stuglik, Staszek Kozioł

Pokój nr 6: TRENERZY

Pokój nr 7: Jakub Strojny, Adrian Bezdowicz

Pokój nr 8: Paweł Szabla, Piotr Tatarek, Hubert Iberle, Rafał Bryczka

Pokój nr 9: Leon Krakowski, Kornel Moskal, Karol Pokrywka, Adam Barylak

Pokój nr 10: Bartek Zawadzki, Dawid Łaszczewski, Witek Sawka, Kondzio Jamborski

Pokój nr 11: KIEROWNIK OBOZU

Tak więc, podzieleni na dwa piętra, ze stałą obserwacją przez trenerów i kierownika (z czego zawodnicy byli BAAARDZOO J zadowoleni). Następnie przeprowadzone zostało zebranie w salce konferencyjnej, gdzie przedstawiony został regulamin ośrodka oraz funkcjonowania podczas obozu. Po spotkaniu podopieczni trenera Lisieckiego udali się na sesję treningową na pobliski orlik, gdzie przywitał ich sypiący śnieg, a starsza grupa trenera Cupiała rozpoczęła zajęcia wykładami z psychologii i pokazem multimedialnym. Później nastąpiła zmiana, jednak po treningach na zawodników czekała pyszna kolacja. O godz. 21:30 nadszedł tymczasowy rozbrat z futbolem, a uczestnicy obozu, jak na dżentelmenów przystało, zadbali o higienę osobistą i porządek w pokojach. Tuż przed ciszą nocną przyszła pora na warsztaty i zajęcia integracyjne. Zawodnicy zadzwonili jeszcze do rodziców, aby powiedzieć, jak bardzo ich kochają, po czym udali się na regeneracyjny sen punktualnie o 22:30.

Tradycyjny już QUIZ wiedzy sportowej rozpoczął się w przerwie wykładowej, a o wynikach i zmianach w czołówce będziemy informować na bieżąco przez stronę klubową! Wtorkowy dzień zaczynamy o godz. 7:00

W poniższym linku galeria z pierwszego dnia obozu: