Spotkanie zawodników z Piotrem Zielińskim! [E-M.pl]

11 stycznia młodzi piłkarze z Akademii Sportu „Orzeł” Ząbkowice Śląskie spotkali się

z reprezentantem Polski - Piotrem Zielińskim.

Spotkanie odbyło się w hali sportowej gimnazjum nr 2 w Ząbkowicach Śląskich, a poprowadził je Krzysztof Cupiał - organizator wydarzenia i jednocześnie trener grup młodzieżowych ząbkowickiego klubu. Młodzi gracze mieli okazję porozmawiać z piłkarzem, a także otrzymać pamiątkowe autografy i zrobić sobie wspólne zdjęcie.

- Pasja, słuchanie trenera, zaangażowanie na treningach, ciężka praca czy talent... są to składowe, wyznaczające przy odrobinie szczęścia sukces sportowy. Zobaczyć jednak jednego z najlepszych obecnie polskich zawodników na żywo, stanąć przy nim to dla młodych zawodników coś niesamowitego. Motywacja wzrasta tym bardziej, że takiego formatu piłkarz swoje kroki stawiał w tym samym mieście, w tym samym klubie i herbem na piersi co oni. Do tego skromność i otwartość Piotrka pokazały, że jest on wzorem do naśladowania. Korzystając z okazji dziękuję„Zielowi” za znalezienie chwili czasu i przybycie- mówił Krzysztof Cupiał, jeden z trenerów.

„Zielu” nie omieszkał się wspomnieć, że swoją przygodę z piłką nożną rozpoczynał w ząbkowickim Orle i dodawał, że swój sukces osiągnął ciężką pracą. Namawiał do niej też młodych adeptów i zaznaczał, że nawet z małych Ząbkowic Śląskich można się wybić.

"Myślę ,że dla dzieci był to wyjątkowy dzień, bo nie na co dzień można spotkać piłkarza tak wielkiego formatu, wziąć autograf czy zrobić sobie z nim zdjęcie, szczególnie ,że to wychowanek ząbkowickiego Orła. Natomiast dla nas-trenerów uśmiech dzieci w tym dniu to bodziec motywacyjny do dalszej pracy. Jesteśmy wdzięczni Piotrkowi Zielińskiemu za przybycie"- trener Łukasz Lisiecki

materiał prasowy + foto: